Photo (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Help
cs: Nápověda

en: Right sidebar
cs: Pravý boční panel

en: Footer
cs: Patička

en: Main menu
cs: Hlavní menu

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Secondary menu
cs: Sekundární menu

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno
