Photo (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Help
da: Hjælp

en: Right sidebar
da: Højre sidepanel

en: Footer
da: Sidefod

en: Photo
da: Foto

en: Main menu
da: Hovedmenu

en: Page top
da: Sidehovede

en: Page bottom
da: Sidefod

en: Secondary menu
da: Sekundær menu

en: Highlighted
da: Fremhævet
