Photo (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Help
eu: Laguntza

en: Right sidebar
eu: Eskuin albobarra

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Photo
eu: Argazkia

en: Main menu
eu: Menu nagusia

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: Secondary menu
eu: Bigarren mailako menua

en: Highlighted
eu: Nabarmendua
