Photo (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Content
fr: Contenu

en: Help
fr: Aide

en: Right sidebar
fr: Barre latérale droite

en: Footer
fr: Pied de page

en: Main menu
fr: Menu principal

en: Page top
fr: Haut de page

en: Page bottom
fr: Bas de page

en: Secondary menu
fr: Menu secondaire

en: Highlighted
fr: Mis en évidence
