Photo (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Help
gl: Axuda

en: Right sidebar
gl: Barra lateral dereita

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Main menu
gl: Menú principal

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Secondary menu
gl: Menú secundario

en: Highlighted
gl: Resaltado
