Photo (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Help
hu: Súgó

en: Right sidebar
hu: Jobb oldalsáv

en: Footer
hu: Lábléc

en: Photo
hu: Fénykép

en: Main menu
hu: Főmenü

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Secondary menu
hu: Másodlagos menü

en: Highlighted
hu: Kiemelt
