Photo (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Content
is: Innihald

en: Help
is: Hjálp

en: Right sidebar
is: Hæri dálkur

en: Footer
is: Fótur

en: Photo
is: Mynd
