Photo (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Content
de: Inhalt

en: Help
de: Hilfe

en: Right sidebar
de: Rechte Seitenleiste

en: Footer
de: Fußzeile

en: Photo
de: Foto

en: Main menu
de: Hauptmenü

en: Page top
de: Seitenanfang

en: Page bottom
de: Fußzeile

en: Secondary menu
de: Sekundärmenü

en: Highlighted
de: Hervorgehoben
