Photo (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Help
ja: ヘルプ

en: Right sidebar
ja: 右サイドバー

en: Footer
ja: フッター

en: Main menu
ja: メインメニュー

en: Page top
ja: ページの先頭

en: Page bottom
ja: ページの最後

en: Secondary menu
ja: セカンダリーメニュー

en: Highlighted
ja: ハイライト
