Photo (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Help
oc: Ajuda

en: Right sidebar
oc: Barra laterala de dreita

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Main menu
oc: Menú principal

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Secondary menu
oc: Menú segondari

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia
