Photobox (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: None
az: Yoxdur

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Fields
az: Sahələr

en: Original image
az: Orginal şəkil

en: Replacement patterns
az: Əvəzetmə nümunələri

en: Caption
az: Başlıq

en: Title text
az: Başlıq mətni

en: None (original image)
az: Yoxdur (orijinal şəkil)
