Photobox (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Fields
be: Палі

en: Original image
be: Сапраўдная выява

en: Replacement patterns
be: Замена шаблонаў

en: Caption
be: Загаловак

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)
