Photobox (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: None
cs: Žádné

en: Custom
cs: Vlastní

en: Fields
cs: Pole

en: Original image
cs: Původní obrázek

en: Replacement patterns
cs: Nahrazovací vzory

en: Caption
cs: Popisek

en: Automatic
cs: Automatické

en: Title text
cs: Text názvu

en: Alt text
cs: Alternativní text

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)

en: Gallery (image grouping)
cs: Galerie (seskupení obrázků)

en: Custom gallery
cs: Vlastní galerie
