Photobox (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: None
el: Κανένα

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Fields
el: Πεδία

en: Original image
el: Αρχική εικόνα

en: Replacement patterns
el: Πρότυπα αντικατάστασης

en: Caption
el: Λεζάντα

en: Automatic
el: Αυτόματο

en: Title text
el: Κείμενο τίτλου

en: Custom caption
el: Προσαρμοσμένη λεζάντα

en: Per page gallery
el: Ανά σελίδα συλλογή

en: Per post gallery
el: Ανά δημοσίευμα συλλογή

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)
