Photobox (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: None
eu: Bat ere ez

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Fields
eu: Eremuak

en: Original image
eu: Irudi originala

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak

en: Automatic
eu: Automatikoa

en: Title text
eu: Izenburuaren testua
