Photobox (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: Custom
fi: Oma

en: Fields
fi: Kentät

en: Original image
fi: Alkuperäinen kuva

en: Replacement patterns
fi: Korvauskuviot

en: Caption
fi: Kuvateksti

en: Content title
fi: Sisällön otsikko

en: Automatic
fi: Automaattinen

en: Title text
fi: Otsikkoteksti

en: Custom caption
fi: Kustomoitu alue

en: Per page gallery
fi: Sivugalleriakohtaisesti

en: Per post gallery
fi: Lähetyskohtainen galleria

en: No gallery
fi: Ei galleriaa

en: Alt text
fi: Alt teksti

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)

en: Per field in post gallery
fi: Lähetyksen kenttäkohtainen galleria

en: Per field in page gallery
fi: Sivukenttäkohtainen galleria

en: Gallery (image grouping)
fi: Galleria (kuvien ryhmittely)

en: Custom gallery
fi: Kustomoitu galleria

en: Custom (with tokens)
fi: Kustomoitu (korvauskuvioiden kanssa)

en: For token support the <a href="@token_url">token module</a> must be installed.
fi: Korvauskuviotuen mahdollistamiseksi sinun on asennettava <a href="@token_url">token moduuli</a>.
