Photobox (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: None
fr: Aucun(e)

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Fields
fr: Champs

en: Original image
fr: Image originale

en: Replacement patterns
fr: Motifs de remplacement

en: Caption
fr: Légende

en: Content title
fr: Titre du contenu

en: Automatic
fr: Automatique

en: Title text
fr: Texte du titre

en: Custom caption
fr: Légende personnalisée

en: Per page gallery
fr: Galerie par page

en: Per post gallery
fr: Galerie par contribution

en: No gallery
fr: Pas de galerie

en: Alt text
fr: Texte alternatif

en: None (original image)
fr: Aucun (image d'origine)

en: Per field in post gallery
fr: Galerie par champ d'une contribution

en: Per field in page gallery
fr: Galerie par champ d'une page

en: Gallery (image grouping)
fr: Galerie (groupement d'images)

en: Custom gallery
fr: Galerie personnalisée
