Photobox (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: None
gl: Ningún

en: Custom
gl: Personalizado

en: Fields
gl: Campos

en: Original image
gl: Imaxe orixinal

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: Caption
gl: Lenda

en: Automatic
gl: Automático

en: Title text
gl: Texto do título

en: Alt text
gl: Texto alternativo

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)
