Photobox (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: None
hr: Nema

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Fields
hr: Polja

en: Original image
hr: Izvorna slika

en: Replacement patterns
hr: Zamjenski obrasci

en: Automatic
hr: Automatski

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)
