Photobox (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: None
jv: Nihil

en: Custom
jv: Kostum

en: Fields
jv: Field

en: Original image
jv: Gambar asli

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)
