Photobox (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: None
nl: Geen

en: Custom
nl: Aangepast

en: Fields
nl: Velden

en: Original image
nl: Originele afbeelding

en: Replacement patterns
nl: Vervangingspatronen

en: Caption
nl: Onderschrift

en: Content title
nl: Inhoudstitel

en: Automatic
nl: Automatisch

en: Title text
nl: Titeltekst

en: Per page gallery
nl: Per pagina-album

en: Per post gallery
nl: Per inzending-album

en: No gallery
nl: Geen album

en: Alt text
nl: Alternatieve tekst

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Gallery (image grouping)
nl: Album (afbeeldingen groeperen)

en: Custom gallery
nl: Aangepast album

en: Content image style for first image
nl: Afbeeldingstijl voor de eerste afbeelding
