Photobox (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: None
fa: هیچ

en: Custom
fa: سفارشی

en: Fields
fa: میدانها

en: Original image
fa: تصویر اصلی

en: Replacement patterns
fa: الگوهای جایگزینی

en: Caption
fa: عنوان

en: Title text
fa: متن عنوان

en: None (original image)
fa: هیچ (تصویر اصلی)
