Photobox (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: None
ro: Nimic

en: Custom
ro: Personalizat

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Original image
ro: Imaginea originală

en: Replacement patterns
ro: Modele de înlocuire

en: Caption
ro: Legendă

en: Automatic
ro: Automat

en: Title text
ro: Textul titlului

en: None (original image)
ro: Nimic (imagine originală)
