Photobox (7.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: None
et: Puudub

en: Custom
et: Kohandatud

en: Original image
et: Algne pilt

en: Media
et: Meedia

en: Loop
et: Silmus

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: Caption
et: Pealkiri

en: Title text
et: Pealkirja tekst

en: No gallery
et: Galerii puudub

en: Alt text
et: Alternatiivkirjeldus

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)
