Photobox (7.x-1.0-beta2) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Automatic
kn: ಸ್ವಯಂಚಾಲಿತ

en: Zoom
kn: ಹಿಗ್ಗಿಸು
