Photobox (7.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: None
lt: Joks

en: Custom
lt: Savitas

en: Original image
lt: Originalus paveikslėlis

en: Loop
lt: Ciklas

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: Caption
lt: Antraštė

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Content image style
lt: Turinio paveiksliuko stilius

en: Content image style: @style
lt: Turinio paveiksliuko stilius: @style
