Photobox (7.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: None
lv: Nav

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Original image
lv: Oriģinālais attēls

en: Media
lv: Multivide

en: Loop
lv: Cilpa

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: Caption
lv: Paraksts

en: Title text
lv: Virsraksta teksts

en: Zoom
lv: Tālummaiņa

en: Alt text
lv: ALT teksts

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)
