Photobox (7.x-1.0-beta2) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: None
oc: Pas cap

en: Custom
oc: Personalizat

en: Original image
oc: Imatge original

en: Media
oc: Mèdia

en: Loop
oc: Bocla

en: Replacement patterns
oc: Motius de remplaçament

en: Title text
oc: Tèxte del títol

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)
