Photobox (7.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: None
pl: Brak

en: Custom
pl: Własne

en: Original image
pl: Oryginalny obrazek

en: Loop
pl: Pętla

en: Replacement patterns
pl: Wzorce podstawiania

en: Caption
pl: Podpis

en: Content title
pl: Tytuł zawartości

en: Automatic
pl: Automatyczne

en: Title text
pl: Tekst tytułu

en: Custom caption
pl: Własny podpis

en: Zoom
pl: Przybliżenie

en: Per page gallery
pl: Galeria zdjęć na stronie

en: Per post gallery
pl: Galeria zdjęć we wpisie

en: No gallery
pl: Brak galerii

en: Alt text
pl: Tekst alternatywny

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Gallery (image grouping)
pl: Galeria (grupowanie obrazów)
