Photobox (7.x-1.0-beta2) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: None
pt: Nenhum

en: Custom
pt: Personalizado

en: Original image
pt: Imagem original

en: Media
pt: Mídia

en: Loop
pt: Laço

en: Replacement patterns
pt: Padrões de substituição

en: Caption
pt: Legenda

en: Automatic
pt: Automático

en: Title text
pt: Texto do título

en: Per page gallery
pt: Galeria por página

en: Per post gallery
pt: Galeria por post

en: No gallery
pt: Sem galeria

en: Alt text
pt: Texto alternativo

en: None (original image)
pt: Nenhum (imagem original)
