Photobox (7.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: Custom
sk: Vlastná

en: Original image
sk: Originálny obrázok

en: Media
sk: Médiá

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: Caption
sk: Popis

en: Automatic
sk: Automatický

en: Custom caption
sk: Voliteľný titulok

en: Per page gallery
sk: Galéria pre celú stránku

en: Per post gallery
sk: Galéria pre jeden príspevok

en: No gallery
sk: Bez galérie

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)
