Photobox (7.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: None
sv: Ingen

en: Custom
sv: Anpassad

en: Original image
sv: Originalbild

en: Replacement patterns
sv: Ersättningsmönster

en: Caption
sv: Bildtext

en: Content title
sv: Titel för innehåll

en: Automatic
sv: Automatisk

en: Title text
sv: Text för titel

en: Custom caption
sv: Anpassad bildtext

en: Per page gallery
sv: Galleri per sida

en: Per post gallery
sv: Galleri per inlägg

en: No gallery
sv: Inget galleri

en: Alt text
sv: Alternativ text

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)

en: Per field in post gallery
sv: Per fält i inlagt galleri

en: Per field in page gallery
sv: Per fält i sidgalleri

en: Gallery (image grouping)
sv: Galleri (grupperad på bild)

en: Custom gallery
sv: Anpassat galleri

en: Content image style: @style
sv: Bildstil för innehåll: @style

en: Custom (with tokens)
sv: Anpassad (med ersättningstecken)

en: For token support the <a href="@token_url">token module</a> must be installed.
sv: För stöd av ersättningstecken måste modulen <a href="@token_url">Token</a> vara installerad.
