Photobox (7.x-1.0-beta2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: None
th: ไม่มี

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Media
th: สื่อ

en: Title text
th: หัวข้อ

en: Zoom
th: ขยายใหญ่
