Photobox (7.x-1.0-beta2) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: None
ug: يوق

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Media
ug: مېدىيا

en: Loop
ug: دەۋرىي

en: Caption
ug: تېما

en: Title text
ug: ماۋزو تېكىستى
