Photobox (7.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (29 entries)

en: None
uk: Немає

en: Custom
uk: Власний

en: Original image
uk: Оригінальне зображення

en: Media
uk: Медіа

en: Loop
uk: Цикл

en: Replacement patterns
uk: Шаблони заміни

en: Caption
uk: Підпис

en: Content title
uk: Заголовок матеріалу

en: Automatic
uk: Автоматично

en: Title text
uk: Текст заголовку

en: Custom caption
uk: Власний підпис

en: Zoom
uk: Збільшення

en: Per page gallery
uk: Галерея через сторінку

en: Per post gallery
uk: Галерея через матеріал

en: No gallery
uk: Без галереї

en: Alt text
uk: Альтернативний текст

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: Per field in post gallery
uk: Галерея через поле у матеріалі

en: Per field in page gallery
uk: Галерея через поле на сторінці

en: Gallery (image grouping)
uk: Галерея (групування зображень)

en: Custom gallery
uk: Власна галерея

en: Content image style
uk: Стиль зображення у матеріалі

en: Content image style: @style
uk: Стиль зображення у матеріалі: @style

en: Custom (with tokens)
uk: Власний (із замінниками)

en: For token support the <a href="@token_url">token module</a> must be installed.
uk: Для підтримки замінників має бути встановлений <a href="@token_url">модуль Замінник</a>.

en: All images on a page with the same gallery value (rel attribute) will be grouped together. It must only contain lowercase letters, numbers, hyphen and underscores.
uk: Будуть групуватися всі зображення сторінки з однаковим значенням галереї (атрибут rel). Це поле має містити лише  латинські літери нижнього регістру, цифри, дефіси та символи підкреслення.

en: %name must only contain lowercase letters, numbers, hyphen and underscores.
uk: %name має містити лише латинські літери нижнього регістру, цифри, дефіси та символи підкреслення.

en: Content image style for first image
uk: Стиль першого зображення у матеріалі

en: Automatic will use the first non-empty value of the title, the alt text and the content title.
uk: Автоматично буде використане перше непорожнє значення заголовку, альтернативного тексту та заголовку матеріалу.
