Photobox (7.x-1.0-beta2) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: None
vi: Không có

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Original image
vi: Hình ảnh gốc

en: Media
vi: Phương tiện

en: Loop
vi: Lặp

en: Replacement patterns
vi: Các mẫu thay thế

en: Caption
vi: Đầu đề

en: Automatic
vi: Tự động

en: Custom caption
vi: Chú thích tùy chỉnh

en: Zoom
vi: Thu/Phóng

en: None (original image)
vi: Không (ảnh gốc)
