Photobox (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: Custom
ar: مخصص

en: Fields
ar: الحقول

en: Original image
ar: الصورة الأصلية

en: Replacement patterns
ar: نماذج الاستبدال

en: Caption
ar: شرح

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)
