Photobox (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: None
bo: མེད།

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Original image
bo: ཐོག་མའི་པར་རིས

en: Replacement patterns
bo: བརྗེ་བྱེད་ཀྱི་དཔེ་ཡིག

en: Caption
bo: གསལ་བཤད།

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽
