Photobox (7.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: None
ca: Cap

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Original image
ca: Imatge original

en: Media
ca: Multimèdia

en: Loop
ca: Bucle

en: Replacement patterns
ca: Patrons de reemplaçament

en: Caption
ca: Subtítol

en: Content title
ca: Títol del contingut

en: Automatic
ca: Automàtic

en: Title text
ca: Text del títol

en: Alt text
ca: Text alternatiu

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)
