Photobox (7.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: None
da: Ingen

en: Custom
da: Tilpasset

en: Original image
da: Originalt billede

en: Replacement patterns
da: Erstatningsmønstre

en: Caption
da: Undertekst

en: Automatic
da: Automatisk

en: Title text
da: Titeltekst

en: Custom caption
da: Tilpasset billedtekst

en: Per page gallery
da: Galleri pr. side

en: Per post gallery
da: Galleri pr. indlæg

en: No gallery
da: Intet galleri

en: Alt text
da: Alternativ tekst

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)
