Photobox (7.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: None
he: ללא

en: Custom
he: מותאם

en: Original image
he: התמונה המקורית

en: Media
he: מדיה

en: Loop
he: בלופ

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה

en: Caption
he: כותרת (Caption)

en: Content title
he: כותרת התוכן

en: Automatic
he: אוטומטי

en: Title text
he: מלל הכותרת

en: Alt text
he: טקסט חלופי
