Photobox (7.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: None
hi: कोई नहीं

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Original image
hi: मूल छवि

en: Replacement patterns
hi: प्रतिस्थापन का तरिका

en: Caption
hi: शीर्षक

en: Automatic
hi: स्वचालित

en: None (original image)
hi: कोई (मूल छवि) नहीं
