Photobox (7.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (26 entries)

en: None
hu: Nincs

en: Custom
hu: Egyéni

en: Original image
hu: Eredeti kép

en: Media
hu: Média

en: Loop
hu: Ismétlés

en: Replacement patterns
hu: Helyettesítési minták

en: Caption
hu: Képaláírás

en: Content title
hu: A tartalom címe

en: Automatic
hu: Automatikus

en: Title text
hu: Cím szövege

en: Custom caption
hu: Egyéni képaláírás

en: Zoom
hu: Nagyítás

en: Per page gallery
hu: Galéria oldalanként

en: Per post gallery
hu: Tartalom galéria

en: No gallery
hu: Nincs galéria

en: Alt text
hu: Alternatív szöveg

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Per field in post gallery
hu: Mezőnként a tartalom galériában

en: Per field in page gallery
hu: Mezőnként az oldal galériában

en: Gallery (image grouping)
hu: Galéria (képcsoportosítás)

en: Custom gallery
hu: Egyéni galéria

en: Content image style
hu: Tartalom képstílus

en: Content image style: @style
hu: Tartalom képstílus: @style

en: Custom (with tokens)
hu: Egyedi (vezérjelekkel)

en: For token support the <a href="@token_url">token module</a> must be installed.
hu: A vezérjel támogatáshoz a <a href="@token_url">Token modult</a> telepítésére van szükség.

en: Content image style for first image
hu: Az első tartalmi kép stílusa
