Photobox (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: None
ja: なし

en: Custom
ja: カスタム

en: Fields
ja: フィールド

en: Original image
ja: オリジナル画像

en: Replacement patterns
ja: 置換パターン

en: Caption
ja: キャプション

en: Automatic
ja: 自動

en: Title text
ja: タイトルテキスト

en: Per page gallery
ja: ページ毎のギャラリー

en: Per post gallery
ja: 投稿毎のギャラリー

en: No gallery
ja: ギャラリー無し

en: Alt text
ja: 代替テキスト

en: None (original image)
ja: なし（オリジナル画像）
