Photobox (7.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: None
ta: இல்லை

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Original image
ta: அசல் படம்

en: Caption
ta: தலைப்பு

en: Automatic
ta: தானியங்கி

en: Title text
ta: தலைப்பு உரை
