Photobox (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: Custom
tr: Özel

en: Fields
tr: Alanlar

en: Original image
tr: Özgün görsel

en: Replacement patterns
tr: Değiştirme şablonları

en: Caption
tr: Başlık

en: Automatic
tr: Otomatik

en: Title text
tr: Başlık metni

en: No gallery
tr: Galeri yok

en: None (original image)
tr: Hiçbiri (özgün resim)

en: Content image style
tr: İçerik resim stili
