Photogenic (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina
