Photogenic (7.x-2.0-rc1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Help
cs: Nápověda

en: Footer
cs: Patička

en: Main menu
cs: Hlavní menu

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Secondary menu
cs: Sekundární menu
