Photogenic (7.x-2.0-rc1) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Content
de: Inhalt

en: Help
de: Hilfe

en: Menu
de: Menü

en: Footer
de: Fußzeile

en: Sidebar
de: Seitenleiste

en: Main menu
de: Hauptmenü

en: Page top
de: Seitenanfang

en: Page bottom
de: Fußzeile

en: Secondary menu
de: Sekundärmenü
