Photogenic (7.x-2.0-rc1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Help
et: Abi

en: Menu
et: Menüü

en: Footer
et: Jalus

en: Main menu
et: Peamenüü

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Secondary menu
et: Kõrvalmenüü
